Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy widzowie o filmie "Smoleńsk": cała Polska powinna zobaczyć ten film

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Filmu jeszcze nie widziałem, ale do kina się wybiorę. Z ciekawości. Opinię wyrobię sobie po projekcji i nie zamierzam nikogo obrażać. A Wam zalecam wiadro zimnej wody na głowę, a nie tylko wierzyć GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to był kolejny film (non)science-fiction po "Człowieku z nadziei"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmira, która chce namieszać ludziom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cały smoleńsk (nie film a otoczka katastrofy) to jakieś zbiorowe halucynacje. Myślę że to dobry materiał do analizy dla psychologów. W bardzo podobny sposób zrodziła się wiara chrześcijańska. Coś co jest zupełnie absurdalne i wyssane z palca powtarzane w kółko powoduje że ludzie zaczynaja w to wierzyć. Gromadzą się wokół tej idei , sami się wzajemnie nakręcają i chodzą jak takie zombi. Potem przekazują tą swoją wiarę dzieciom a te nie znając innej wersji automatycznie przyjmują to za pewnik. To jest straszne jak łatwo mozna zawładnąć ludzkim umysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, znam lepsze produkcje sicefiction.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu jeszcze nie widziałem, ale do kina się wybiorę. Z ciekawości. Opinię wyrobię sobie po projekcji i nie zamierzam nikogo obrażać. A Wam zalecam wiadro zimnej wody na głowę, a nie tylko wierzyć GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no czerska i TVN tupią nóżkami ;) nawet podstawiają ludzi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leming "nowoczesny" platformiany i czerwony homo sovieticus uwierzy we wszystko - nic się nie stało nikt nic nie robił - pilot sam się chciał rozwalić, a rosjanie są zawsze dobrzy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publicysta Stanisław Janecki zwrócił uwagę na negatywną atmosferę jaka panowała przed premierą filmu. Zafascynowała mnie kampania przeciwko temu filmowi. Ona pokazuje bardzo niepokojący proces uznawania za nieprawomyślne czegoś co jeszcze nie powstało. Zbrodnio-myśl orwellowska zaczęła działać w stosunku do filmu, artystów i jego widzów. To nie jest normalne z w kulturze dużego kraju, że z góry się zakłada, że czegoś nie wolno —podkreślił Janecki. wpolityce.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu jeszcze nie widziałem, ale do kina się wybiorę. Z ciekawości. Opinię wyrobię sobie po projekcji i nie zamierzam nikogo obrażać. A Wam zalecam wiadro zimnej wody na głowę, a nie tylko wierzyć GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gniot polityczny. zrobiony bez talentu, ba, nawet bez polotu, działanie obliczone na łaski partii sprawującej obecnie władzę, ta partia kiedyś utraci władzę i wpływy, ale pozostaną ślady jej istnienia takie, jak ten, pożal się Boże, film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY PREMIERA W MOSKWIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani, co mówi, że osoby w filmie bardzo dobrze dobrane ma słuszną rację. Najlepiej wypadł chyba Olbrychski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu jeszcze nie widziałem, ale do kina się wybiorę. Z ciekawości. Opinię wyrobię sobie po projekcji i nie zamierzam nikogo obrażać. A Wam zalecam wiadro zimnej wody na głowę, a nie tylko wierzyć GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmu jeszcze nie widziałem, ale do kina się wybiorę. Z ciekawości. Opinię wyrobię sobie po projekcji i nie zamierzam nikogo obrażać. A Wam zalecam wiadro zimnej wody na głowę, a nie tylko wierzyć GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publicysta Stanisław Janecki zwrócił uwagę na negatywną atmosferę jaka panowała przed premierą filmu. Zafascynowała mnie kampania przeciwko temu filmowi. Ona pokazuje bardzo niepokojący proces uznawania za nieprawomyślne czegoś co jeszcze nie powstało. Zbrodnio-myśl orwellowska zaczęła działać w stosunku do filmu, artystów i jego widzów. To nie jest normalne z w kulturze dużego kraju, że z góry się zakłada, że czegoś nie wolno —podkreślił Janecki. wpolityce.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leming "nowoczesny" platformiany i czerwony homo sovieticus uwierzy we wszystko - nic się nie stało nikt nic nie robił - pilot sam się chciał rozwalić, a rosjanie są zawsze dobrzy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaję za darmo 500+ bo mam jedno dziecko a mój dochód  to 810 zł  to nie idę, pieprzę, nie będę zapieprzać za 1400 zł i wydawać na bilet, chyba ich poigięło, bogaci i bardzo bogaci na drugie i kolejne dziecko dostają, i tam nie jest brany dochód. PRECZ Z PISOWCAMIII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska powinna obejrzeć proces ogłupiania społeczeństwa i wyciągnąć z tego wniosek .Jest to bardzo potrzebne by więcej takie osoby co twierdzą że głupi lud wszystko kupi nigdy nie znalazły się u steru władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z fantasy wole Pratchetta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...